46-200 Kluczbork, ul. Marii Sklodowskiej - Curie 13, tel./fax. 77 418 25 46, 77 418 22 97, e-mail: zsp1kluczbork@wp.pl
channel1.jpgchannel2.jpg

Kursy kwalifikacyjne dla Dorosłych

Kursy kwalifikacyjne dla Dorosłych

 

  • KURSY KWALIFIKACYJNE TRWAJĄ 2- 3 SEMESTRY (W ZALEŻNOŚCI OD LICZBY GODZIN),
  • KURSY KWALIFIKACYJNE ODBYWAJĄ SIĘ W SYSTEMIE ZAOCZNYM ( PIĄTEK – SOBOTA) CO DWA TYGODNIE,
  • KURSY KWALIFIKACYJNE SKIEROWANE SĄ DO ABSOLWENTÓW SZKÓŁ ŚREDNICH, ZASADNICZYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH, GIMNAZJUM I SZKOŁY PODSTAWOWEJ,
  • KURSY KWALIFIKACYJNE ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNIE,
  • KURSY KWALIFIKACYJNE UMOŻLIWIAJĄ PRZYGOTOWANIE DO UZYSKANIA TYTUŁU TECHNIKA NIEZALEŻNIE OD POSIADANEGO WYKSZTAŁCENIA, 

SZCZEGÓŁY - plik PDF do pobrania - TUTAJ

PODANIE  - plik PDF do pobrania - TUTAJ

 

 

 

1.      Pracownik biurowy A.35 (Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji)
Po ukończeniu kursu będziesz posiadał umiejętności organizowania działalności gospodarczej , obliczania podatków, prowadzenia spraw kadrowo – płacowych oraz sporządzania planów, analiz i sprawozdań. Po ukończeniu kursu możesz pracować w instytucjach związanych z bankowością, ubezpieczeniami, podatkami, w miejscach, w których potrzebna jest wiedza z zakresu finansów i rachunkowości.

 

2.      Pracownik administracji A.68 (Obsługa klienta w jednostkach administracji)
Po ukończeniu kursu absolwent będzie przygotowany do podjęcia pracy biurowej w urzędach administracji publicznej rządowej i samorządowej oraz innych podmiotach jak przedsiębiorstwa lub organizacje społeczne. Uzyska kompetencje pozwalające na prowadzenie spraw administracyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń oraz systemów informatycznych.

 

3.      Pracownik rachunkowości A.36 (Prowadzenie rachunkowości)
Po ukończeniu kursu absolwent kursu będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: prowadzenia rachunkowości, wykonywania analiz i sporządzania sprawozdań z działalności podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Uzyskasz kompetencje pozwalające na pracę w dziale księgowości.

 

4.      Pracownik żywienia i usług gastronomicznych T.15 (Organizacja żywienia i usług gastronomicznych)
Po ukończeniu kursu możesz podjąć pracę w ośrodkach wypoczynkowych, hotelach, restauracjach i innych obiektach żywienia zbiorowego, instytucjach zajmujących się żywnością, organizacjach ochrony konsumenta. Możesz także samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą w zakresie usług gastronomicznych, domowych, hotelarskich i agroturystycznych.

 

5.      Kucharz  T.6 (Sporządzanie potraw i napojów)
Po ukończeniu kursu możesz pracować w restauracjach, kawiarniach, w barach szybkiej obsługi, stołówkach, pensjonatach, w domach wczasowych, w stołówkach szpitalnych i zakładowych, sanatoriach oraz firmach cateringowych. Możesz podjąć pracę nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej.

 

6.     Cukiernik T.4 (Produkcja wyrobów cukierniczych) ) Po ukończeniu kursu możesz podjąć  pracę w zakładzie wytwarzającym artykuły cukiernicze, takie jak: ciasta, wyroby czekoladowe, lody, pieczywo cukiernicze, wyroby karmelowe. Może także samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą.

 

7.      Pracownik recepcji hotelowej T. 11 (Planowanie i realizacja usług w recepcji)
Po ukończeniu kursu możesz podjąć pracę w obiektach polskiej i zagranicznej bazy noclegowej, hotelach , motelach , pensjonatach, kwaterach agroturystycznych, obiektach gastronomicznych.

 

8.      Pracownik obsługi turystycznej T.13 (Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych)
Po ukończeniu kursu możesz podjąć pracę w biurach podróży, ośrodkach wypoczynkowych , centrach informacji turystycznej, firmach marketingowych zajmujących się promocją ruchu turystycznego, jako pilot wycieczek krajowych i zagranicznych oraz jako animator czasu wolnego.

 

9.      Pracownik organizacji reklamy A.26 (Sprzedaż produktów i usług reklamowych)
Po ukończeniu kursu możesz podjąć pracę w działach marketingu przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, biurach ogłoszeń, działach promocji środków masowego przekazu, agencjach i studiach graficznych, agencjach do spraw kontaktów z prasą i kształtowanie opinii publicznej (Public Relations), prasa, radio, telewizja.