Nie samą nauką człowiek żyje

"Wyjazd na narty do Zieleńca"

28 lutego 2013r. nasi uczniowie wyjechali na narty do Zieleńca.

Grupa początkująca stawiała swoje pierwsze kroki pod czujnym okiem naszego wspaniałego instruktora narcierstwa pana Arkadiusza Kulczyckiego.

Początki choć nie były łatwe, to i tak wszystkim dopisywał humor.

Grupa zaawansowana szukała większych wrażeń, m.in. uczniowie rywalizowali między sobą w "zjeździe na czas".

O godz. 16:00 zimowe szaleństwo nistety się skończyło. Mimo zmęczenia wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Organizatorem wyjazdu była pani Agnieszka Kulbit oraz pan Arkadiusz Kulczycki.

"Nie samą nauką człowiek żyje"

We wrześniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnym juz rajdzie po tatrzańskich szlakach. Nasi dzielni taternicy zdobyli Kopieniec, Nosal oraz Dolinę Pięciu Stawów. Ponadto niesamowitej frajdy dostarczył sprawdzian sprawności fizycznej w parku linowym na Gubałówce. Regenerowanie sił odbywało się w Aquaparku oraz zakopiańskiej kręgielni. Opiekunami byli mgr J. Zasada i mgr D. Bachryj, a organizatorem rajdu była mgr A. Kulbit.

border= height=